Otevřená diskuze k tvorbě kategorií

vydáno 1. srpna 2002, autor AN, přečteno 4011x

Na žádost pořadatele Aleše Majšajdra otevírám diskuzi k tvorbě kategorií pro příští sezónu Orlického Sprintu. Vyjadřovat se mohou hlavně jezdci, i když ostatním názorům není bráněno.

Otevřená diskuze k tvorbě kategorií
Jde také o to, jakou určit hranici mezi sériovým a závodním autem (podvozek, motor, interiér, ...) a také je důležité zvolit správný poměr počet vozů versus počet kategorií, aby to nedopadlo tak, že bude mít každé auto svoji kategorii a každý bude odjíždět se zlatým věncem okolo krku ;-) To by se pak poněkud prodražilo na pohárech. Na toto všechno je třeba pamatovat. Psát tedy můžete do diskuze i na jeho e-mail (teď přemýšlím, jestli neudělám list-server na mailovou konferenci).

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz