Mrtvo ?

vydáno 8. února 2005, autor AN, přečteno 2709x

Ne, to se pouze skoro nic neděje. FMS čeká na sobotní valnou hromadu, Orlický sprint ještě nemá propozice a místa konání ....

Mrtvo ?

No a já musím taky pracovat, abych měl tento web z čeho platit. Chtěl bych tímto vzkázat všem chytrákům, kteří pod rouškou anonymity zvrací do diskuze svoje výkřiky a rádoby chytré rady, že je tu další možnost: Tyto stránky se mohou stát placenými, z vybraných peněz zaplatit dva až tři redaktory, a pak bude třeba co číst každý den, i když se bude psát o prdu, tj. mraky písmen a slov, přičemž informační hodnota nulová.

Ano, můžu napsat, že Lubomír Brettschneider přijede zase se svým Fiatem Bertone X 1/9 a že kladívkem srovná ventily, můžu napsat, že se do sezóny chystá spousta nových jezdců, mohu napsat, že Aleš Majšajdr a jeho Orlický sprint bude mít na každý závod zase “nabito”, ale to už všichni ti diskutéři jistě vědí ... Ale nevědí, kde se píše “Y“ a kde "I", neznají shodu podmětu s přísudkem a podle slova “zúčastnit" (kde je to správně) píší čárkované "U" ve všech slovech, protože to kroužkované se jim z klávesnice asi ztratilo, nebo ho tam prostě ve výrobě nedali.

Zachovejte přízeň, na březen připravuji převratnou změnu těchto stránkek, a právě i tohle mi bere čas něco konkrétního psát.

M3

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz