Tisková zpráva – závody do vrchu

vydáno 19. března 2005, autor AN, přečteno 2925x

Dnes 19.3.2005 došlo ke sloučení dvou tématicky podobných serverů – serveru dovrchu.cz, který se zabýval články o Mistrovství ČR, SR a Evropy a serveru zavodydovrchu.cz, který vydává články převážně o hobby závodech.

Tisková zpráva – závody do vrchu

Cílem tohoto sloučení je komplexnější informovanost veřejnosti o závodech automobilů do vrchu ve všech jeho možnostech. Oba servery používají nyní společný nový design, společný redakční systém a jsou stále přístupné na adresách www.dovrchu.cz a www.zavodydovrchu.cz. Na těchto webových stránkách najdete nejenom informace o dění v závodech do vrchu, ale i zajímavosti, výsledky, rozhovory, fotogalerie, diskuze a podobně. Stránky jsou navíc oficiálním informačním zdrojem Asociace jezdců ZAV.

 

Za redakci

J.Koubek a M.Schembera

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz