Wallpaper = pozadí

vydáno 9. dubna 2005, autor AN, přečteno 2410x

Dovoluji si vám představit novinku tohoto webu, a tou je sekce wallpapers. Wallpaper je něco jako plakát, ale u nás se zažilo spíše slovo "pozadí". Nene, neděláme si z vás "pozadí", jedná se o pozadí vašeho monitoru, tedy spíše obrázek zobrazený na pozadí vašeho monitoru.

Wallpaper = pozadí

Dnes zveřejňujeme ten první wallpaper a doufáme, že se vám bude líbit. Stáhnout si jej můžete i pro různá rozlišení vašeho monitoru. Jak tedy obrázek vypadá ? Asi nějak tak:

Stáhnout si wallpaper můžete ve velikostech 1280x1024, 1024x768 a 800x600 obrazových bodů. Všechny wallpapery najdete na nové stránce wallpaperů a ten svůj vybraný si uložíte tak, že stačí kliknout na příslušnou velikost, otevře se nové okno, kde si klikněte na velký obrázek pravým tlačítkem myši v menu zvolte “Nastavit jako pozadí". Děkujeme tímto Dooffymu za dobře odvedenou práci a těšíme se na další "pozadí“ :-)

M.Schembera

P.S. Tato stříbrná Impreza patří Pavlu Gajarovi z Pardubic a doufám, že jsme mu tímto udělali radost :-)

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz