Ústí z ptačí perspektivy

vydáno 2. června 2005, autor AN, přečteno 2370x

Jistě jste zaznamenali poměrně ojedinělou fotogalerii, a to pohled na závody konané v Ústí nad Orlicí "seshora" - z letadla. Já mám k těm pár fotkám nějaké osobní poznámky :-)

Ústí z ptačí perspektivy

Fotografie jsou pořizované z ultralightu, jehož domovským letištěm je právě Ústí nad Orlicí, nicméně mám slíbeno, že takto pořízená dokumentace bude z více závodů - já doufám, že bude tento víkend nakloněno počasí k tomu, abyste si mohli prohlédnout Ecce Homo z větší nadmořské výšky, než je ta u cíle. Na pořizovaní fotografií nebyla použita žádná extra technika, stačil kompaktní Olympus C-400, který se mi tu válí ve skříňce od té doby, co jsem si udělal malou radost a koupil Nikon D70. Ale co jsem chtěl hlavně říct: Přátelé, vás nejvíce zajímá fotografie toho ústeckého koupaliště a nikoliv závodní dráha a depo !!! Chápu, že byste se v tom nelidském vedru taktéž radši viděli ve vodě bazénu než se koupali ve vlastním potu :-) Mám těch fotek koupaliště víc, než je zveřejněno, proto je diskuze zde pod článkem připravená přijímat vaše názory - zveřejnit další fotografie koupaliště nebo ne ? :-)))

Přeji vám příjemnou zábavu tento víkend ve Šternberku. Pilot se prý zase chystá (mimo jiné) fotit koupaliště :-)

M.Schembera

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

Komentáře

Karel

2.6.2005 9:51:57

Pokud je opravdu největší zájem o fotky z kúpaliska doporučuji vystoupit z letadla (popřípadě seskočit padákem) a udělat nějaké ty momentky přímo z bazénu :-) možná by bylo dobré udělat kombibaci a mít tam fotky jak ze vzduchu tak i záběry pod vodní hladinou :-))))))))

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz