David Komárek má wallpaper

vydáno 31. května 2006, autor SchemberaM, přečteno 2931x

Kdo z diváků na Ústecké 21 ocenil nedělní jízdu Davida Komárka potleskem (a že těch diváků bylo hodně), má teď možnost si na pozadí plochy svého počítače uložit zcela nový wallpaper.

David Komárek má wallpaper

Davidova dravá jízda "soutěžáckým" stylem byla lahodná pro oko diváka a spousta jich to opravdu ocenilo. Tento nový wallpaper vzniknul z fotografie, kterou jsem vyfotil v úseku č. 4 při nedělní první závodní jízdě. David mi v depu slíbil, že po tréninkové jízdě, kdy jsme jeho styl shlédli v úseku na křižovatce, bude svoji "slajdy" a "jízdu dveřma napřed” opakovat i pro objektiv našich fotoaparátů. Sice to na wallpaperu vidět není, ale věřte, že podívaná to tedy byla :-)

Nový wallpaper si můžete stáhnout v rozlišeních 1600x1200, 1280x1024, 1024x768 a 800x600 na naší stránce wallpaperů.

M.Schembera

P.S. Davidův wallpaper vypadal původně trošku jinak, byl střídmější, ale David mi na prvotní návrh odepsal: Udělejte to divočejší :-) Tak jsme to divočejší udělali ...

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz