Tipovací liga ZAV

vydáno 15. června 2006, autor SchemberaM, přečteno 4298x

Servery dovrchu.cz a vrchy.com připravují pro své čtenáře (stálé i nahodilé) tipovací soutěž výsledků závodů automobilů do vrchu.

Tipovací liga ZAV

Tipovat se bude na umístění ve skupině (bez rozdílů tříd), a to u vybraných jezdců MČR a ME. Okruh jezdců hodláme do plného spuštění aplikace ještě rozšířit. Každý účastník této soutěže bude za správné tipy sbírat body a ten, kdo nasbírá bodů nejvíce, dostane od našich sponzorů věcné dary. S největší pravděpodobností nestihnu aplikaci zcela vyvinout do závodu v Dobšinné (bo v pátek po obědě odjíždím), ale začátkem příštího týdne by měla být schopna provozu. Nicméně již nyní se můžete zaregistrovat, abyste hned po spuštění aplikace mohli začít tipovat. Ptáte se, kde tu tipovací ligu najdete? No přece na www.tipovaciliga.cz :-)

Milan Schembera
Roman Krejčí
tisková zpráva
www.dovrchu.cz a www.vrchy.com

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz