Hledáte nějaký dokument?

vydáno 21. března 2007, autor SchemberaM, přečteno 2380x

A ne a ne jej najít? Tuto činnost vám má usnadnit nový odkaz v našem menu - Dokumenty. Snažíme se v něm držet odkazy na všechny možné důležité nebo žádané dokumenty, které se týkají závodů do vrchu.

Hledáte nějaký dokument?

Co zde budeme zveřejňovat? No přece co bude potřeba :) Již teď jsou zde dokumenty k následujícím závodům - Mohyle Míru, Násedlovicím, Berounu a Rechbergu. Hned v horní části stránky jsou dokumenty, které uvidíte celý rok a snažíme se vám jimi trošku urychlit jejich hledání na stránkách autoklubu.

Máte nějaký nápad, jaké další dokumenty by se daly zveřejnit, a to takové, které by zajímaly i ostatní? Napište nám třeba do komentářů. Našli jste chybný link na dokument? Taktéž nás na to upozorněte. Děkujeme.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

Milan M3

21.3.2007 19:18:08

SPEED: Něco by tu bylo, ale v tomto případě bych preferoval jejich umístění do sekce VÝSLEDKY s tím, že to prostě musí někdo přepsat z papíru, aby s tím šly dělat kejkle, které ten náš systém umí (řazení, filtrování, ...)

Milan M3

21.3.2007 19:17:10

TIPOVACI LIGA: Momentálně není zcela jasné, kdo pojede v jaké skupině, tedy předpokládám, že ji rozjedeme až po Drakovi. Mám ještě nějaký plán na úpravu, protože je to ještě takový polotovar...

Speed

21.3.2007 17:02:10

Uvítal bych dokumenty s výsledky závodů v historii, 70. a 80. léta u nás.
Děkuji

CHoli

21.3.2007 16:39:26

jak to vypadá v letošním roce s Tipovací ligou???

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz