Vaše odkazy

vydáno 13. září 2007, autor SchemberaM, přečteno 3786x

Připravili jsme pro Vás opět další novinku. Čas od času se stává, že se v debatě objeví nějaký zajímavý odkaz na jiné webové prezentace ze světa vrchů, kde je informace, která Vám jistě nesmí ujít nebo je tam skvělá galerie, video a podobně.

Vaše odkazy

Aby se takovéto, jistě mnohdy velmi zajímavé, odkazy neztratily v množství příspěvků, vytvořil pro naše čtenáře náš hlavní programátor novou sekci „Vaše odkazy“. Zde můžete přidávat své linky a odkázat tak další návštěvníky dovrchu.cz na zajímavé informace.

A jenom malinká poznámka na závěr: Abychom předešli přehršli spousty nezáživných adres, musí být každý odkaz schválen naší redakcí (což se stane prakticky ihned). Doufáme tedy, že budeme schopni garantovat i kvalitu čtenářstvem zadaného materiálu :)

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz