Soutěž o návrh designu Lucchini - potřetí a naposledy

vydáno 31. ledna 2009, autor SchemberaM, přečteno 3124x

Skončilo nám hlasování návštěvníků pro a proti jednotlivým návrhům. Zároveň bychom měli odtajnit i oficiálního vítěze, kterého vybrala soutěžní komise. AND THE WINNER IS ... (JINGLE)...

Soutěž o návrh designu Lucchini - potřetí a naposledy

Ne, nejdříve mi dovolte takový menší komentář (snad zas nebudu v debatě rozcupován). Pro samotné hlasování návštěvníků jsem zvolil technicky to nejjednodušší řešení, tedy "palcování" v debatě, kde bylo sedm příspěvků - pro každý návrh jeden. Postupem času, jak hlasování probíhalo, jsem docházel k přesvědčení, že to není o tom, který návrh je nejlepší, ale o tom, kdo má víc kamarádů, nebo kdo dokáže najít více volných IP adres (U:fon tomu dost pomáhal). U příští soutěže budu moudřejší a zvolím trošku jiný systém, i když je mi už předem jasné, že vůbec žádný nebude dokonalý. Tak, ale teď k meritu samotného článku, kterým je vyhlášení vítězů.

Oficiálním vítězem soutěže se stává:
RENATA VÁGNEROVÁ, návrh #3

Vítězem soutěže návštěvníků se stal:
VOJTA MOLDA, návrh #5


Oběma vítězům samozřejmě gratulujeme a zároveň je prosíme, aby kontaktovali zástupce týmu BP Autosport na telefonním čísle 731 580 395, aby si domluvili termín a způsob "vybrání si" jejich cen.

“Poraženým” děkujeme za účast a za jejich čas věnovaný malování návrhů a zájem o tento sport. Někdy příště.... (slíbí si a v davu zmizí).

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz