Laudon 2011 na čétéčku

vydáno 5. září 2011, autor Ondřej Koubek, přečteno 4422x

Zatím poslední podnik MMČR v závodech automobilů do vrchu proběhl na známe trati Laudon v Albrechticích u Lanškrouna a v místě konání nechyběly ani kamery České televize. Výsledná reportáž ve dvanácti minutách pokrývá to nejdůležitější z celého víkendu a mimo jiné nabízí i osm rozhovorů.

Laudon 2011 na čétéčku

Ve skupině N svou cestu k závodění popsal Filip Sajler, Jiří Los se zase podělil o dojmy z nového Mitsubishi a Oskar Beneš poodhalil plány týkající se budoucí kariéry dcery Dominiky. Mezi áčkaři pak Lukáš Vojáček hlavně zhodnotil svou situaci v seriálu Mistrovství Evropy. Z absolutně nejrychlejších jezdců prozradil Dušan Nevěřil, jakým způsobem si zvyká na nový vůz a došlo i na srovnání s předchozí formulí Lola. Václav Janík zase srovnával svůj letošní výkon s tím loňským a Jaroslav Krajči hodnotil souboj s Otakarem Krámským. Sám rekordman Krámský se pak vyjádřil nejen ke svým časům, ale hlavně k asfaltovému povrchu na kopci Laudon. Celá reportáž bude mít premiéru v pořadu Svět motorů na programu ČT4 Sport v úterý 6.9. ve 21:00 (reprízy na ČT4 Sport: 7.9 – 4:20 a 10:50, 8.9. – 8:20). Hned po odvysílání bude záznam k dispozici také v sekci iVysílání na webu České televize.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz