První FA30 u nás

vydáno 7. února 2012, autor Milan Schembera, přečteno 4678x

I když už probíhá delší dobu šeptanda o tom, že by jeden z jezdců v České republice měl sedlat vůz Osella FA30, oficiálně to zatím nikdo nepotvrdil. Říkalo se i to, že měl některý z jezdců s vozem F3000 poklesnout v kolenou po chvilkové srdeční slabosti, když se tuto informaci neoficiálním kanálem dozvěděl...

První FA30 u nás

Takže - kdo to ještě neví - pilotem tohoto prototypu bude Miloš Beneš startující za GMS Mados Racing Team. Vozidlo je kompletně vyrobeno u pana Oselly a osazeno novým motorem Zytec.

Vůz by měl být k vidění poprvé na brněnském okruhu při závodu Brněnský drak, ale to je závislé na počasí. Jinak bude Miloš s vozem startovat na rakouském Rechbergu.

Více fotografií nový majitel prozatím nechce zveřejnit, pravděpodobně z taktických důvodů. No a my se na ty důvody budeme těšit na první letošní závod, kde se Miloš se svou novou technikou ukáže.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

Radovan Stránský

7.2.2012 17:36:28

:)

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz