Pathfinder na prodej

vydáno 13. ledna 2013, autor Milan Schembera, přečteno 5223x

Pathfinder na prodej

Speciální automobil obytný
Motor :Commins 5890ccm, výkon 221kW, splňuje normu EURO-3
Převodovka: automatická 6-stupňová
Podvozek: vzduchový
Místa : sezení 9, lůžka 5

Váha 10345kg  výška 3700mm délka 12150mm šířka 2550mm Tažné zařízení  3500kg

Provedený servis 10/2012

Na vozidle provedena nová STK a EMISE , výměna motorového oleje a filtru vzduchového. Dále výměna turbodmychadla. Výměna všech akumulátorů. Kontrola brzdy a náprav. Vše značkový servis - možno doložit fakturou. Vestavěna přídavná dálková světla.

Výbava

Vestavěna velká nádrž na plyn, nádrž na čistou vodu 350l, odpadní nádrž  na vodu a samostatně na WC, vyhřívání vodní nádrže. Venkovní sprcha. Vestavěný naftový agregát 110V, akumulátory nástavby. 2x klimatizace, přední včetně možnosti přitápět. Samovyrovnávací nožičky při stání (nivelace), na střeše nad ložnicí zahrádka, na pravé straně autobusu markýza, po stranách autobusu úložné  velké prostory,elektrický ukazatel hladiny všech nádrží a stavu akumulátorů, couvací kamera, rádio s CD a MP3 a s monitorem, samonaváděcí satelitní TV, internet a wifi, rozvod TV, nezavislé plynové topení, ohřev vody,  plyn. přípojka na 230V a 400V.

Kuchyň a jídelna

Výsuvný bok z rozkládacím gaučem, který je vybaven bezpečnostními pásy a časti kuchyně.

Vestavěna lednice s mrazákem na plyn a elektriku, vestavěný plynový sporák  s troubou a digestoří, mikrovlnná trouba, dvojdřez s pákovou baterií, rozvodem 230V, 110V a 12V.

Samostatná klimatizace, stůl z koženými lavicemi  pro 4 osoby - lze udělat dětské lůžko, gauč pro dvě osoby vybavený bezpečnostními pásy, TV s DVD na 12V.

Koupelna a WC

Koupelna je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem, vestavěným zrcadlem ze skříňkou, rozvod 230V, 110V. WC samostatně oddělené dveřmi, taktéž vestavěná skříňka.

Ložnice

Výsuvný bok z manželskou postelí s úložným prostorem. Vestavěná televize, vestavěná skříň s velkým zrcadlem, samostatná regulace topení, druhá samostatná klimatizace, mnoho úložného prostoru.

Kontakt

M.Černý na cernoch@seznam.cz  nebo tel +420 607 228 190 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz