Dovrchu.cz mobilní

vydáno 10. prosince 2013, autor Milan Schembera, přečteno 2099x

Konečně, po době přesahující číslovku, kterou vyjadřuje ležatá osmička (ne, to není nízkoalkoholické pivo ani žákyně druhé třídy kurýrující nachlazení), jsem se odhodlal k tomu, abych vytvořil i mobilní verzi tohoto webu.

Dovrchu.cz mobilní

Ti z vás, kteří se připojujete na tyto stránky přes svůj chytrý mobil anebo přes ty tablety, to už dávno zjistili. Je to tak, nyní je při příchodu na tento web uživatelův prohlížeč dotázán na svou hodnost a rozlišení a tak podobně, a dle složitého algoritmu, který v sobě zahrnuje i aktuální počet námořníků v mezinárodních vodách a průměrný věk pilotů Luftwaffe, je návštěvníkovi zobrazena (snad správně) příslušná verze.

Veškeré připomínky na redakční adresu. Toliko zábava. 

Na druhou stranu se mi podařilo konečně odchytit nejapně s námi žertující problém s dlouhým načítáním této stránky, takže teď už by to snad mělo kmitat. Samozřejmě v mezích normy, stroj, na kterém tento web běží, není žádný sprinter, přirovnal bych ho k výkonu motoru 1.2 HTP. A to je sakra pila, co? :-)

Na jaro se připravuje jedna menší/větši novinka na tomto webu. Co, to zatím prozrazovat nebudu, ale vývoj událostí, mílové pokroky a poučení z krizového vývoje mi nedává spát a hodlám s tím něco udělat.

Vrchům zdar a těm do kopce zvlášť!

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz