Závod do vrchu trochu jinak

vydáno 28. prosince 2013, autor Milan Schembera, přečteno 3606x

AKTUALIZOVÁNO: Nazujte svému miláčkovi zimní slicky (ne, to fakt nejsou boty), vemte si palčáky, kulicha, nějaké sportovní horské galoše a přijeďte se 22. února 2014 podívat na závod do vrchu do Čenkovic. Že nevíte, kde to je? Napovím vám - mezi Laudonem a Suchým vrchem.

Závod do vrchu trochu jinak

Závod se jezdí jako jeden po druhém - ano, už je třetí v pořadí - do svitavské sjezdovky z čenkovické strany Bukové hory. Pokud máte pocit, že vaše vozidlo je vás schopno dopravit od parkoviště až na vrchol, můžete získat i jistotu. A pokud jste žena, můžete dosáhnout vrcholu i v údolí - při různých atrakcích, které jsou součástí celé akce, jejíž výtěžek jde na dobrou věc - jako pomoc Dětskému oddělení Orlickoústecké nemocnice.

Připadá vám zimní šestiměsíční pauza mezi závodními vrchařskými sezónami jako věčnost? Zas tak dlouhé to není, ani dítě byste nestihli donosit. A stále je tu možnost si ji zkrátit - 22. února v Čenkovicích. Co na vás čeká za zábavu?

12:00 - představení účinkujících
13:30 - start štafetového závodu o putovní pohár
15:00 - zdolávání Bukové hory pomocí čtyřkolých miláčků
17:00 - zábava i pro neřidiče - diskotéka

Přijede Římská legie, Asterix a Obelix, bude ohňostroj (to je od slova stroj), ohnivá šou (show). A která vozidla se budou snažit překonat sjezdovku od úpatí hory k vrcholu?

Lancia Delta HF Integrale
Mitsubishi Lancer Evo
Subaru Impreza WRX STi
WildCat
+ překvápko

Všichni jste srdečně zváni. Výtěžek celé akce, jako již tradičně bude věnován dětskému oddělení Orlickoústecké nemocnice


Aktualizace

Z důvodu rostoucích pampelišek, fialek a koniklece v Čenkovicích v začátku ledna se termín akce přesouvá na 22. února.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz