Soutěž s dovrchu.cz

vydáno 10. ledna 2014, autor Jakub Hrdlička, přečteno 3082x

Soutěž s dovrchu.cz

Vážení příznivci serveru dovrchu.cz, s novou sezónou chceme oživit design webu a proto vypisujeme soutěž pro všechny fotografy. Vaše fotografie v maximálním možném rozlišení prosím zasílejte na email redakce@dovrchu.cz nejpozději do 31. ledna 2014 (nejvýše 3 fotografie od každého autora). Po tomto datu budou nejlepší fotografie vybrané redakcí dovrchu.cz zveřejněny na naší facebookové stránce. Fotografie které budou mít k datu 28. února 2014 nejvíce kliknutí "to se mi libí" budou po celou sezónu na pozadí webu.

Selekce příchozích fotografií na mail ze strany redakce dovrchu.cz je nutná z důvodu požadavků na rozměrovou a obrazovou kvalitu nutnou pro použití na pozadí webu. Prosíme nezasílejte snímky z mobilních telefonů a snímky v nízkém rozlišení. Děkujeme za pochopení.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz