GMS Racing team - Ecce Homo - hattrick

vydáno 6. června 2017, autor Veronika Dittrichová, přečteno 3019x

Ecce Homo 2017 byl na jedničku zorganizovaný závod, který přinesl perfektní a napínavé souboje pilotů a množství nádherné závodní techniky z celé Evropy. Na tento závod bylo přihlášeno 225 soutěžících.

GMS Racing team - Ecce Homo - hattrick

Už tréninky na Ecce Homo a první závodní jízdy ukázaly trend letošních závodů ME a MČR. 

V ME souboj továrních pilotů Osella - Norma / Merli - Faggioli o první dvě příčky v absolutním pořadí závodu Ecce Homo a souboj o třetí msto Macario 2.50,49 - Beneš 2.50,82 - Petit 2.49,39 (časy první závodní jízdy).

V MČR pak Beneš - Komárek - Janík - Nevěřil. V MČR se titul Mistr ČR v absolutním pořadí vyhlašuje.

      

Jako i v ostatních závodech ME a MČR Beneš 2:50.82 (0.00) v první jízdě nechal českou konkurenci daleko za sebou - Janík +4,02, Komárek +6,63, Nevěřil +6,77 vteřiny a Petr Trnka +20,87 vteřiny.

Ve druhé tréninkové jízdě přišla první série z hattricku na Ecce Homo v podání GMS Racing teamu. Milanovi Stejskalovi se zadřel motor Lada VFTS. Druhá část přišla v první nedělní závodní jízdě, kdy se zadřel motor Fiatu Ritmo 130 TC Michala Sedláčka. O dokončení hattricku se postaral Miloš Beneš, který vše završil v druhé nedělní závodní jízdě škrtnuním o svodidla a ulomením disku kola Oselly FA30. Podle telemetrie měl Miloš Beneš druhou závodní jízdu rozjetou kolem času 3.00,00, což by pravděpodobně v součtu časů obou závodních jízd stačilo na 3. místo v absolutní klasifikaci. 

Miloš Beneš v letošním roce první závodní jízdou vylepšil svůj český traťový rekord Ecce Homo na čas 2:50.82.

      

 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz