GMS Racing team - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MANN FILTER

vydáno 7. května 2018, autor Veronika Dittrichová, přečteno 3485x

Další závod automobilů do vrchu v rámci MČR a Maverick Eurocup se jel v Náměšti nad Oslavou. Pěkné počasí, perfektně připravený závod a plné startovní pole v obou seriálech přivítalo velké množství diváků.

GMS Racing team - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MANN FILTER

V MČR reprezentovali GMS Racing team Milan Stejskal (Lada VFTS) a Michal Sedláček (Fiat Ritmo 130TC) v historických automobilech a Miloš Beneš (Osella FA30/Judd) v soudobých.

       

Milan Stejskal i Michal Sedláček ve svých třídách zvítězili a ve skupině v sobotním závodě vyhrál Michal Sedláček - 2.38,40, Milan Stejskal - 2.38,84 a v neděli Milan Stejskal - 2.33,78, který v nedělním závodě výrazně zrychlil, Michal Sedláček - 2.35,84.

Miloš Beneš v soudobých automobilech vyhrál v absolutní klasifikaci sobotní i nedělní závod a v nedělní druhé závodní jízdě zajel TRAŤOVÝ REKORD s časem 53,28 vteřiny !!! Po prvních čtyřech závodech má Miloš Beneš 80 bodů (maximální počet) a je v čele absolutního pořadí MČR.

       

Foto: Tomáš Tichý

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz