GMS Racing team - Dobšiná (SK) - ME, MČR

vydáno 25. července 2018, autor Veronika Dittrichová, přečteno 2664x

Na Slovensku v Dobšiné se jel další závod započítavaný do seriálu ME a MČR. GMS Racing team reprezentovali Miloš Beneš a Tereza Machová v soudobých automobilech a Milan Stejskal s Michalem Sedláčkem v historických automobilech.

GMS Racing team - Dobšiná (SK) - ME, MČR

Tréninky proběhly v pořádku a Miloš Beneš (Osella FA30/V8 Judd) byl na 3. místě v absolutní klasifikaci v novém českém traťovém rekordu za Merlim a Faggiolim. To vypadalo pro nedělní závod velmi dobře už s tím, že čtvrtý měl na Beneše ztrátu v součtu jízd 10 vteřin.

Po odstoupení Faggioliho (mazání motoru) měl Beneš našlápnuto na 2. místo v absolutní klasifikaci v ME a 1. místo v MČR. V prvním závodní jízdě dostal Miloš Beneš "hodiny" a bylo po závodě. Ale "tahat" se musí, jsou to závody a to i když už věděl, že nejede Faggioli a mohl jet "na pohodu".

       

Po krátké závodní pauze nastoupila Tereza Machová (Suzuki Swift), která musela jet s náhradním (méně výkoným) motorem a v kategorii E1 obsadila v MČR 5. místo v absolutním pořadí a 2. místo ve třídě E1-1.400.

       

Lídr průběžného absolutního pořadí historických automobilů MČR Milan Stejskal (LADA VFTS) si dojel pro 1. místo v MČR ve skupině C4 a pro 5. místo v absolutním pořadí. 

Michal Sedláček (FIAT Ritmo 130 TC) obsadil 2. místo ve skupině C4 a 7. místo v absolutním pořadí MČR.

       

 

Foto: Tomáš Tichý

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz