GMS Racing team - Mistr České republiky 2018

vydáno 27. září 2018, autor Veronika Dittrichová, přečteno 3154x

GMS Racing team získal v letošní sezóně dva tituly "Mistr České republiky" a jeden titul "Vícemistr České republiky" v Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu.

GMS Racing team - Mistr České republiky 2018

Titul "Mistr České republiky v absolutním pořadí" a titul "Mistr České republiky" v Divizi 3 získal Miloš Beneš s monopostem Osella FA30/Judd.

V historických automobilech titul "Mistr České republiky" v Divizi 1 získal Milan Stejskal s vozem LADA VFTS a "Vícemistrem České republiky" se stal Michal Sedláček s vozem FIAT Ritmo 130TC.

Miloš Beneš ve všech závodech, kterých se v letošním roce zúčastnil v rámci MČR, zajel traťový rekord a ve všech závodech zvítězil v absolutním pořadí, kromě jednoho závodu, ve kterém rozhodovalo o pořadí počasí.

Získanými tituly Mistrů republiky chceme poděkovat sponzorům za perfektní spolupráci v roce 2018 a těšíme se na další spolupráci v roce 2019.  

        

        

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

WRC 2014

6.11.2018 9:34:11

Mohu vědět o jaký závod se jedná ? kde rozhodlo počasí . Děkuji

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz