titulni_foto

Ve Verzegnisu rozhodl o výsledku závodu déšť

Nutrend Racing se vydal po dvojici vítězství v závodech evropského poháru FIA do italských Alp, kde na jezdce týmu čekala silná konkurence 17 soupeřů ve skupině E2-SC a 24 borců s monoposty skupiny E2-SS. Pro úspěch v tak nabyté konkurenci se musel Václav Janík a Jiří Svoboda, kteří do Itálie přijeli za Nutrend Racing bojovat o další body do hodnocení kategorie 2 v rámci FIA poháru, na rozdíl od úvodních podniků ještě více šlapat na akcelerační pedál svých prototypů Norma.

31. května 2016 | Tiskové zprávy | Milan Schembera | celý článek ...
obrazek

GMS Racing team - Ústecká 21 - 2016

Do Ústí nad Orlicí jeli GMS Racing team reprezentovat ve skupině E2-SS-3000 Miloš Beneš (Osella FA30), HA-K3-C2 Milan Stejskal (Fiat 131 RACING 2000) a HA-K4-D3 Michal Sedláček (Fiat RITMO 130 TC).

30. května 2016 | Tiskové zprávy | celý článek ...
obrazek

Disko víkend ve Španělsku

Za víkend bylo zničeno:1 disk doprovodný kamion DAF, 4 disky Audi DTM

22. května 2016 | Tiskové zprávy | celý článek ...
obrazek

Nutrend Racing vstoupil v Polsku do vrchařské sezóny vítězstvím a traťovým rekordem

Obhájce vítězství vrchařského Evropského poháru FIA z loňského roku, Nutrend Racing, zahájil letošní pouť po evropských vrchařských tratích v polské Zaluži. 4700 metrů dlouhá trať je tradiční součástí soutěžního kalendáře a stejně jako loni představovala pro účastníky Evropského poháru první měření sil s konkurencí.

18. května 2016 | Tiskové zprávy | celý článek ...
obrazek

Liqui Moly Racing team zahájil úspěšně sezónu na domácím kopci

Zahřát poprvé motory závodních strojů po dlouhé zimní pauze se podařilo jezdcům týmu Liqui Moly Racing na Zámeckém vrchu, tedy na tradiční trati v Náměšti nad Oslavou, kde odstartoval seriál Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu 2016. Osvědčená jezdecká sestava Liqui Moly Racing zůstala nezměněna oproti předešlé velmi úspěšné sezóně v čele s mistry ČR za rok 2015 v hodnocení jednotlivých divizí - Markem Rybníčkem, Martinem Jermanem a Davidem Komárkem.

16. května 2016 | Tiskové zprávy | celý článek ...
obrazek

Nutrend Racing otestoval vrchařskou techniku

Nutrend racing svou přípravu na závodní sezonu nepodceňuje, svědčí o tom další testovací dny, které tým strávil tentokrát na maďarském Euroringu.

obrazek

Nutrend Racing vykročil ve slovinské Lučine za obhajobou evropského poháru

Dva závody před koncem letošní sezóny evropského poháru FIA v závodech automobilů do vrchu vévodí jezdci Nutrend Racing předním příčkám průběžného pořadí kategorie 2.

obrazek

Lo Spino 2015 - Nutrend Racing opět v plné sestavě proti italské elitě

Nabitý program evropského poháru pokračoval dalším italským závodem v pořadí. Závodní vozy Nutrend Racing ani neopustily italskou půdu a v průběhu týdne čekaly o pár stovek kilometrů severněji pod kopcem Spino, kam se přesunuly po závodě v Rieti.

obrazek

Italský bronz posunul Václava Janíka do čela evropského poháru

Druhá cesta do Itálie čekala na Nutrend Racing v letošní sezóně. Po severoitalském Verzegnisu čekal na jezdce evropského poháru další závod na Apeninském poloostrově, ale tentokrát v jeho středu. Poblíž Ascoli Piceno se nachází pěti kilometrová trať, která je pravidelně v kalendáři mezinárodních podniků.

1. července 2015 | Tiskové zprávy | celý článek ...

Strana č. 1 z 56 • 1,2,3,4,5,6, ... 56 | Následující »
logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz