GMS Racing team - Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

published 29. srpna 2018, author Veronika Dittrichová, read 2738x

Jubilejní 60. a 61. mezinárodní závod automobilů do vrchu - Ústecká 21, memorial Miroslava Urbana se konal v Ústí nad Orlicí. Tohoto závodu se zúčastnili piloti z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie a Černé hory. Závod se jel v rámci Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy historických automobilů.

GMS Racing team - Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

GMS Racing team reprezentovali Miloš Beneš (Osella FA30-Judd), Milan Stejskal (Lada VFTS), Michal Sedláček (Fiat Ritmo 130TC) a Tereza Machová (Suzuki Swift).

        

Absolutní traťový rekord držel Ander Vilariňo (ESP) - Reynard 01L Honda F. Nippon s časem 1:47,76.

V první sobotní závodní jízdě překonal Miloš Beneš časem 1.45,03 traťový rekord A. Vilariňa. Celkově obsadil Miloš Beneš v absolutním pořadí Mistrovství České republiky 1. místo.

V nedělním závodě Miloš Beneš překonal traťový rekord ještě v obou závodních jízdách a ve druhé stanovil nový traťový rekord Ústecké 21 s časem 1.44,50 a zvítězil v absolutním pořadí. V současné době je na 1. místě v absolutním pořadí MČR.

        

Tereza Machová ve své třídě E1-1.400 zvítězila a kromě "hodin" v první sobotní tréninkové jízdě zajela ve druhé nedělní jízdě velmi dobrý čas 2:26,90.

        

Milan Stejskal zvítězil v Mistrovství České republiky v obou závodech ve své skupině HA-K4 před týmovým kolegou Michalem Sedláčkem (114 bodů), který obsadil 2. místo. Milan Stejskal vede v průběůžném bodování divizi 1 (123 bodů) v MČR historických automobilů a je na dobré cestě za získáním titulu "Mistr České republiky 2018".

        

 

Foto: Tomáš Tichý

Same topic articles

Related content

    No related content at this time

Debate

logo

Registered periodical of the State Technical Library under reg.no. (ISSN) 1801-1608
owner & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

All rights reserved

Using the content of this portal, including articles, is prohibited without the owner agreement.

Editorial staff  |  R U interested in advertising or have any improvement idea?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz